SZERVES HULLADÉKBÓL ENERGIA
Az elegáns, minimalista és modern kialakítású KOBRA WASTEE bármely helyiségben elhelyezhető. Irodában, boltban, váróban, közösségi területen egyaránt képes megteremteni egy ökosziget élményét.
Tökéletes megoldás a hulladék megfelelő tárolására, szelektálására és újrahasznosítására.
A szelektív hulladékgyűjtés a körforgásos gazdaság elengedhetetlen része
A fényes és mutatós Kobra Wastee hulladéktárolók fedeleit színes profillal látták el, ezáltal kellemessé és élvezetessé téve a hulladék újrahasznosítást.
Több Kobra Wastee elem egymással összekapcsolódva a berendezés, bútorzat részévé válhat, amelyet más hulladéktárolókkal szemben nem szükséges elrejteni, hanem éppen ellenkezőleg, a helyiség feltűnő és megnyerő elemévé válhat.
Olaszországban készül 100% újrahasznosítható, robusztus alapanyagokból.
Helytakarékos modulok:
a két oldalon elhelyezett mágnesek által több tároló is egymáshoz csatolható.
A különböző modellek grafikái és színei a nemzetközi standardoknak megfelelően segítenek elkülöníteni a hulladék típusokat.
Méret: 34 x 34,5 x 70,5 cm
Kapacitás: 60 liter
Gyorsan és egyszerűen cserélhető rejtett hulladékzsák
KOBRA WASTEE moduláris hulladék szétválasztó rendszer Carlo Colombo építész által tervezve
Carlo Colombo 1993-ban építészetből diplomázott a milánói Politecnico-n. Ipari termékek, grafikák és set-upok tervezése és marketingje irányában köteleződött el, és az olasz dizájn olyan kiemelkedő képviselőivel kollaborált, mint a Flexform, Poliform, Giorgetti Cappellini, Antoniolupi, Artemide, Flou, Bentley Home, Bugatti Home, Trussardi Casa, Elie Saab Maison, Olivari, Faber, Sahrai, Penta Light, csak hogy néhányat említsünk. 2011 ótá a beijingi egyetem dizájn tanszékének a professzora. 2013-ban Paolo Colomboval karöltve Luganoban megalapította az A++ építészeti stúdiót, amely beltéri építészettel és nagyszabású projektekkel foglalkozik mindenfelé a világon, és amelynek Luganoban, Zurichben, New Yorkban, Miamiban és Dubajban is vannak stúdiói. Projektjeik kiállításra kerültek Párizsban, a bremeni Weserburg Modern Művészeti Múzeumban (1995), Cologneban a Dekorációs Művészetek Múzeumában (1996), a milánói Triennaleban (2016), a catanzaroi Művészeti Múzeumban (2017). A KOBRA WASTEE projekt abból a meggyőződésből indul ki, hogy a technológiát és dizájnt ötvözni kell a fenntarthatósággal, hogy a termékek ne csak esztétikailag, de ökológiailag és funkcionálisan is kielégítőek legyenek.